VÝVOJ

Zdravotnické potřeby jedinečné konstrukce RIOCATH výrazně eliminují negativní následky současných konvenčních výrobků. Zásadním způsobem eliminují poškozování tkání kvůli nežádoucímu tření, následnému zjizvení, zanesení infekce nebo bolesti. Dosavadní výzkum jednoznačně potvrzuje, že tyto vlastnosti zcela mění míru rizik a negativních projevů ve všech případech využití katetru.

Spolupráce a úzké vztahy s předními vědeckými institucemi České republiky, jako jsou Ústav organické chemie a biochemie AV ČR a Ústav makromolekulární chemie AV ČR, posunuje vývoj mnohem dále především v oblasti výrobních metod, materiálů a mechanických vlastností. Tyto kroky v součinnosti s partnery z komerční oblasti umožňují zavedení výrobků Riocath® do hromadné výroby.

Riocath také vyvíjí speciální mechanické aplikátory, které by měly pacientům poskytnout pohodlí, s jakým se dosud nesetkali. Zvláště skupina pacientů trpících poraněním míchy bude silně těžit z řešení močového katetru a jeho specializovaného aplikátoru.

Skupina Riocath nyní pracuje na dalších typech přípravků pro použití v chirurgii, kardiologii nebo ORL. V těchto zdravotnických oblastech existuje mnoho příležitostí pro vývoj a inovaci zdravotnických prostředků na základě jedinečné konstrukce RIOCATH.

 

© 2019 Riocath Global, a.s.. Všechna práva vyhrazena.

RIOCATH GLOBAL, A.S.

Podbabská 1112/13, 160 00 Praha 6

Česká Republika

IČ: 06684998 DIČ: CZ06684998

Bulletin:

NAPSALI O NÁS

Audity společností Riocath