Společnost RIOCATH GLOBAL a.s. úspěšně završila první fázi představení unikátní technologie RIOCATH®

13. června 2018

Novotného lávka v centru hlavního města v těsné blízkosti Karlova mostu a s výhledem na Pražský hrad se stala dějištěm třetí veřejné prezentace světově unikátní technologie RIOCATH®, tentokrát pro uzavřenou skupinu partnerů, odborníků a byznysmenů. Po účasti na konferenci Společnosti nemocniční epidemiologie a hygieny ČLS JEP a velké tiskové konferenci v Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR se společnosti úspěšně podařilo oslovit další část společenského spektra.

Dramaturgie celého večera zdůrazňovala český původ společnosti i autorů tohoto vynálezu. Na terase s úchvatným výhledem na symboly české historie se opékalo sele, které doplňovalo čepované pivo. A po hlavní prezentaci se na pódium postavila Patrola Šlapeto a spustila staročeské písničky a melodie. Pro tuto mimořádnou událost si Šlapeto připravili speciální hudební pásmo, nazvané České stopy ve světové medicíně. Slavnostním přípitkem všech hostů nápojem v barvách společnosti vyvrcholila první fáze představení světově unikátní technologie katetrů RIOCATH®.

„Dnes jsme udělali tečku za úvodním představením našeho projektu a nové technologie RIOCATH®. Tím ale teprve začíná hlavní práce. Jednáme s budoucími partnery pro jednotlivá teritoria, připravujeme projekt urinárního katetru na spuštění klinických studií. Naším hlavním cílem zůstává, aby šetrné RIOCATH katetry pomáhaly co nejdříve pacientům,“ zakončil večer MUDr. Miroslav Svoboda, generální ředitel Riocath Global a.s. a spoluautor vynálezu.

 

 

© 2019 Riocath Global, a.s.. Všechna práva vyhrazena.

RIOCATH GLOBAL, A.S.

Podbabská 1112/13, 160 00 Praha 6

Česká Republika

IČ: 06684998 DIČ: CZ06684998

Bulletin:

NAPSALI O NÁS

Audity společností Riocath