Uropoetický trakt

V případě uropoetického traktu je navržena řada zdravotnických prostředků pro katetrizaci močového měchýře, kde hlavními výhodami je šetrná aplikace bez mikrotraumatizace endotelu močové trubice při současné fixaci mikroorganizmů, osídlujících zejména vstupní část močové trubice - takže při pronikání katetru močovou trubicí do močového měchýře nedochází k jejich zavlečení do míst, kde jinak velmi často způsobují zánětlivé komplikace.

>>>více

Chirurgie

Dvouplášťové cévní katetry budou umožňovat mimořádně šetrný průnik katetru cévou při podstatně sníženém riziku nechtěného proniknutí mimo její lumen nebo odtržení kalcifikovaného ateromatického plátu. Vzhledem k relativně velkým pracovním délkám představují tyto aplikace technologicky nejnáročnější skupinu.

>>>více

Respirační trakt

Vzduchovody a sondy umožňují šetrný průnik do dýchacích cest bez rizika poškození výstelkového epitelu. Vzhledem ke způsobu zavádění jsou nejen komfortnější pro pacienty, kteří netrpí podrážděním povrchu dýchacích cest, i pro zavádějící personál - protože vybalováním vnitřní vrstvy vně si vzduchovod či sonda samy "hledají cestu".

>>>více

Gastroinestinální trakt

Výhodou zdravotnických prostředků v této oblasti je zejména šetrnost při zavádění a manipulaci s nimi.

>>>více

 

© 2019 Riocath Global, a.s.. Všechna práva vyhrazena.

RIOCATH GLOBAL, A.S.

Podbabská 1112/13, 160 00 Praha 6

Česká Republika

IČ: 06684998 DIČ: CZ06684998

Bulletin:

NAPSALI O NÁS

Audity společností Riocath